Table-Booking Portalı
Dünya çapında restoran arama motoru, Topluluk Platformu ve "Gurme Pedia"

 
 

BASICS | Standart Versiyon:

Logo'nuzu,restoran fotoğraflarınızı,kendi E-Card'larınızı yükleyin ve menünüzü,etkinliklerinizi,restoran bilgilerinizi istediğiniz sayıda dilde sadece birkaç mouse tıklamasıyla kolayca düzenleyin.

Tüm müşteri bilgilerinizi ve rezervasyonlarınızı kendi hesabınızla MYS'de(Müşteri Yönetim Sistemi) kontrol edebilirsiniz.

 
 

MY.DESIGN | Premium Versiyon:

Burada Premium hesap kullanıcıları için Restoran web sayfası için kullanabileceğiniz tasarım örnekleri bulabilirsiniz. Bir tasarım örneği seçiniz, örnek ismini bize yollayınız ve biz sitenize ayarlayalım!

Yada siz kendi tasarımınızı istediğiniz renklerle çok kolay bir şekilde table-booking.com sitenizden seçiniz. CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistemi). 

 
     

Table-Booking.com – Dünya çapında ilk restoran arama motoru

Güzel bir akşam mı istiyorsunuz? Table-Booking.com akıllı ve görsel masa rezervasyon sistemi. Meşgul sesi yok ve rahatsız edici şekilde beklemek yok. Siz güzel bir akşam için favori restoranların birinde bir masa rezervasyon etmek istediğiniz zaman müşteri memnuniyetimiz evinizde ya da ofisinizde başlamış oluyor. Eğer yeni bir şehri ziyaret ettiğinizde, rahatlıkla plan yapabilirsiniz (örneğin: havalimanında ya da tren istasyonunda, akşam ne yemek isterim gibi..) Ücret yok ve kayıt gerektirmiyor. Kesinlikle kolay kulanılabilir mobil versiyonu da pek yakında çıkacaktır.

Ülke, şehir ya da arama kriterlerini girin ve girdiğiniz kriterlere uygun restoranları bulun. Ziyaretçiler restoranları tarihi ve istedikleri zamanı seçerler ve kaç kişi geleceklerini girerler. Sigara içilebilen yada içilemeyen masalar gibi özel isteklere cevap veren masalarda vardır veya restoranın atmosferini yansıtan fotoğraflar, günün menüsü ve şarap listesini de bulmak mümkündür.
Farklı planlanmış davetlerinizi iş ortaklarınıza veya arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Şenlik organizasyonları da sade bir şekilde planlanır “organizasyon planlayıcı” kullanılarak. Oturma planı ve menu planı sanal olarak ayarlanabilir, ziyaretçilere gönderilir, gelen cevaplar ve iptaller yönetilebilir. Kapıdan kapıya olan yönlendirme sistemi açık ve navigasyon sistemi sayesinde koordine edilir.


 

Hiç bir ücret ödemeden dünya çapındaki TB topluluğu üyesi olun.!

Topluluk üyesi olduğunuz an, favori olan restoranları kişisel favori listenize ekleyebileceksiniz ve profilinizi restorana iletebileceksiniz. Kim işleminin VIP olarak işlem görmesini istemez ki?
Hatta Table-Booking.com dan içerik seçebilirsiniz ya da favori restoranınızı kayıt edebilirsiniz.
Eğer yalnız başınıza az bilinen bir şehirde yemek yemek için dışarı çıktıysanız ve yeni insanlar ile tanışmak istiyorsanız, o akşam kimin yalnız başına yemek yediğini görebilir ve “blind-dinner” organize edebilirsiniz. Üye Ol


 
 

TTable-Booking.com yemek şovlarında uluslararası uzman şefleri sunuyor!

Nefis şovlarını nasıl uyguladıklarını öğrenin Yemek Programları/Gösterileri


 
 

Table-Booking.com "Pedialar"

Şarap, kokteyl, baharat ve birer bilgi ve yazı topluluğudur. Ücretsiz internet ansiklopedisi. Fikirleri ile katkıda bulunmak isteyen ve dünyanın en büyük ansiklopedisini özel seçilmiş alanlar (şarap,kokteyl,baharatlar ve sigaralar) ile genişletmek isteyen herkes için açıktır.
Bilgi yazı toplulukları kullanıcıların bir öncelikli bilgilerine bakmaksızın ve programlama yetenekleri olmadan içeriklerini değiştirebilecekleri web siteleridir ve gönüllülerden herhangi bir ücret talep edilmez. Bütün içerik kaynağı ve yazarı belirtilerek herhangi bir ücret talep edilmeden kopyalanabilir. (GNU lisansı – ücretsiz döküma bkz.). Yeni yazarlar sizden haber almayı sabırsızlıkla bekliyoruz

 
 

"Şarappedia"

Tüm şarap uzmanları ve şarabı içeren herşey için en kısa zamanda burada ihale vermek mümkün olacaktır. Şarap forumunda siz gibi düşünen insanlar ile düşünce alışverişi yapabilir eğer isterseniz insanlarla tanışmak için bir akşam yemeği düzenleyebilirsiniz. Şarappedia

 
 

"Bahratpedia"

Dünya çapında en büyük, ücretsiz baharat ansiklopedisi tasarımına yardımcı olabilirsiniz! Baharatpedia

 
 

"Kokteylpedia"

Bu sizin için de mi böyledir? Hong Kong’ta bir bardaydınız ve fantastik bir kokteyl içmekteydiniz fakat nasıl yapıldığını hatırlamıyorsunuz, bu evde hazırlayamayacağnız anlamına gelir.
Barmene tarifi sorun ve Cocktailpedia’ da yayınlayın. Aynı zamanda barmen de yeni tarifler bulmaktan memnun olacaktır. Kokteylpedia

 
 

"Sigarapedia"

Sigaranın yakın zamanda birçok restoranda yasaklanacak olmasına rağmen, yemeğin arkasından iyi bir sigara içen gurmeler hala var.
Burada sigara ile ilgili paylaşmak istediğiniz herşeyi paylaşabilirsiniz. Sigarapedia

 

Gurme Topluluğuna Giriş