Table-Booking portal
narzędzie do wyszukiwania restauracji na całym świecie, platforma społecznościowa i "gourmet pedia"

 
 

BASICS | Standard Version:

Prześlij Twoje Logo, zdjęcia Twojej Restauracji i Twoje karty E-Cards oraz edytuj menu, imprezy i informację o Restauracji we wszystkich dostępnych wersjach językowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Możesz zarządzać danymi wszystkich swoich gości oraz rezerwacjami w GMS (Guest Management System) za pomocą swojego własnego loginu.

 
 

MY.DESIGN | Premium Version:

Zobacz niektóre z naszych nowych szablonów, których możesz użyć do Twojej Premium Version. Daj nam znać, który z szablonów podoba Ci sie najbardziej i zastosujemy go do Twojej strony internetowej!

Lub prześlij swój własny projekt wraz z kolorystyką w table-booking.com CMS (Content Management System).

 
     

Table-Booking.com - pierwszy międzynarodowy system służący do wyszukiwania i rezerwowania Restauracji

Chcesz spędzić idealny wieczór? www.table-booking.com - pierwszy inteligentny internetowy system rezerwacji stolików online! Koniec z problemami z dokonaniem rezerwacji, zajętym numerem i oczekiwaniem na połączenie - spełnienie oczekiwań Klienta rozpoczyna się już w momencie dokonania rezerwacji z domu lub z biura, kiedy planujemy spędzenie wieczoru w naszej ulubionej Restauracji. Jeśli odwiedzasz nieznane Ci miasto, możesz zaplanować wyjście do Restauracji z wyprzedzeniem w trakcie podróży będąc np. na lotnisku czy w pociągu. Bez opłat i bez rejestracji! Banalnie proste również w mobilnej apliakcji table-booking.com. (Już wkrótce!)

Wybierz państwo, miasto oraz pozostałe kryteria wyszukiwania i znajdź Restaurację spełniającą Twoje oczekiwania. Gość wybiera Restaurację, określoną datę i preferowany czas rezerwacji, wpisuje wybraną liczbę osób i idealny wieczór staje się rzeczywistością. Osobiste preferencje naszych Gości, takie jak stoliki dla palących i dla niepalących, dodatkowe informacje np. menu dnia, listy win są możliwe do wybrania podczas dokonywania rezerwacji.
Specjalnie zaprojektowane zaproszenia mogą być wysyłane do znajomych i partnerów biznesowych. Organizacja imprez jest bardzo prosta przy użyciu narzędzia "Event planner" - układ stolików i miejsc oraz planowanie menu, wysyłanie zaproszeń do Gości, zarządzanie potwierdzeniami i odmowami zaproszeń są realizowane wirtualnie. Za pomocą systemu rezerwacyjnego i prostej nawigacji możesz samodzielnie poruszać się w aplikacji!


 

Dołącz jako Użytkownik do międzynarodowej Społeczności TB za darmo!

Jako zarejestrowany Użytkownik Społeczności TB możesz zapisywać swoje ulubione Restauracje w swoim profilu i dzielić się swoim profilem z Restauracjami. Kto nie lubi być traktowany jako VIP?
Masz wpływ na zawartość informacji na Table-Booking.com, zawsze możesz zarejestrować swoją ulubioną Restaurację.
Jeżeli przebywasz w nieznanym sobie mieście i planujesz wyjście do Restauracji; jednak nie lubisz jeść sam, masz możliwość sprawdzenia, którzy z Użytkowników przebywają również w tym mieście i planują, tak jak Ty, wyjście do Restauracji - w ten oto sposób możesz zaaranżować "kolację w ciemno". Zarejestruj się


 
 

Table-Booking.com prezentuje najsławniejszych szefów kuchni z całego świata podczas pokazów kulinarnych!

Zobacz jak najlepsi z najlepszych dokonują kuchennych cudów. Pokazy kulinarne


 
 

Table-Booking.com "Pedias" - świat różnorodności

Świat win, koktajli, przypraw i cygar działają jako Wikis, = darmowe encyklopedie online. Każdy może podzielić się swoją wiedzą i w ten sposób pomóc rozwinąć największą na świecie encyklopedię specjalizującą się w winach, koktajlach, przyprawach i cygarach.
Wikis to strony internetowe, które mogą być redagowane przez każdego Użytkownika bez specjalistycznej wiedzy oraz znajomości programów bezpośrednio na serwerze, i które są tworzone dobrowolnie przez autorów bez wynagrodzenia. Cała zawartość może być kopiowana i używana za darmo przy zarejestrowaniu źródła i autora. (Licencja GNU o wolnym przepływie dokumentów). Czekamy na nowych autorów!

 
 

"Winepedia - świat win"

Dla koneserów wina i fanów wszystkiego, co dotyczy wina, łącznie z projektem aukcji win o zasięgu światowym, który będzie dostępny już wkrótce. Na Forum Winiarskim możesz podzielić się przemyśleniami z innymi pasjonatami wina, i jeśli sobie tego życzysz, zaaranżować bezpośrednio za pomocą systemu spotkanie z nimi w restauracji! "Winepedia - świat win"

 
 

"Spicepedia - świat przypraw"

Przyłącz się do zaprojektowania największej, międzynarodowej, bezpłatnej encyklopedii o przyprawach! "Spicepedia - świat przypraw"

 
 

"Cocktailpedia - świat koktajli"

Czy Tobie też to się przytrafiło? Byłeś w barze w Hong-Kongu i zamówiłeś fantastyczny koktajl, ale niestety nie pamiętasz jak należy go przygotować.
Zapytaj barmana o przepis i zamieść go w Cocktailpedia online. Barman będzie również pozytywnie zaskoczony możliwością znalezienia nowych przepisów! "Cocktailpedia - świat koktajli"

 
 

"Cigarpedia - świat cygar"

Pomimo faktu iż palenie będzie niedługo zabronione w większości Restauracji, wciąż wiele Restauracji pozwala cieszyć się smakiem dobrego cygara po posiłku.
Tutaj możesz podzielić się swoją wiedzą dotyczącą cygar z całym światem. "Cigarpedia - świat cygar"

 

Logowanie do Społeczności Gourmet