Table-Booking portaal
ülemaailmne restoranide otsimootor, suhtlusvõrgustik ja "gurmee peedia"

 
 

BASICS | Standard Versioon:

Lae üles oma logo, restorani pildid ja oma kujundusega e-kaardid, lisa menüüd, üritused ja restorani info nii mitmes keeles kui soovid.

Sa saad monitoorida klientide infot ja reserveeringuid kliendihaldussüsteemis (Guest Management System).

 
 

MY.DESIGN | Premium Versioon:

Siin on mõned disaini näited, mida saaksid Premium versioonis kasutada. Anna meile teada, millist kujundusmalli eelistad ning aktiveerime selle su veebilehe jaoks!

või lae üles oma disain ja värvid table-booking.com haldusliideses (Content Management System).

 
     

Table-Booking.com – esimene ülemaailmne restoranide otsimootor

Unistad perfektsest õhtust? www.table-booking.com – reaalajas, ööpäev läbi saadaval, tasuta laua reserveerimise süsteem internetis! Ei kinnist tooni telefonis või lõputult pikka ootamist, et keegi telefonile vastaks – rahulolu pakkuv restoranikogemus algab juba sellest hetkest kui otsustasid oma lemmikrestoranis laua reserveerida. Ja kui oled külaline linnas, kus sa pole varem käinud, saad oma õhtu mugavalt ette planeerida kasvõi enne reisi algust kodus. Tasuta ja ilma liikmeks registreerimata! Ka lihtne ja käepärane table-booking.com mobiili versioon on peatselt saadaval!

Sisesta riik, linn ja teised otsikriteeriumid ning leiad restoranid, mis vastavad sinu maitsele. Vali restoran, kuupäev ja kellaaeg, sisesta inimeste arv ning täiuslik õhtu ongi sammu võrra lähemal! Erisoovid menüüle, istekohtadele, joogikaardile jms. on samuti võimalik reserveeringule lisada.
Sinuga koos õhtustavatele kaaslastele saad aga edastada e-kaardina personaalselt kohandatud kutsed. Ürituse korraldamine on tehtud Sinu jaoks lihtsamaks - saad planeerida istekohad, menüüd, saata kutseid ning omad ülevaadet, kes kutse vastu võttis või tagasi lükkas. Restorani aitab üles leida põhjalik asukohakaart!


 

Liitu ülemaailmse tasuta TB kommuuniga!

Kui oled kommuuniga liitunud, saad salvestada oma lemmikrestorane, lisada oma profiilile lemmiksöögid ja joogid ning reserveerimisel edastada oma profiiliinfo ka restoranidele. Kes ei tahaks saada VIP teenindust? TB profiili abil teed selle restoranidele lihtsamaks.
Sul on võimalus ise kaasa lüüa, lisades oma retsepte ja artikleid või arvustada restorane.
Kui oled võõras linnas ning pead minema üksi õhtusöögile, saad Gurmee kommuunist otsida teisi, kes samas linnas on ning minna hoopis koos „pime õhtusöögile“ . Saa liikmeks


 
 

Table-Booking.com tutvustab suurepäraseid meisterkokki oma kokandussaadetes!

Õpi, kuidas kokandusalased suurkujud oma meistriteoseid loovad. Kokandussaadete juurde


 
 

Table-Booking.com "Peediad"

Veinide, kokteilide, vürtside ja sigarite Viki`d, = tasuta online entsüklopeediad. Kõik saavad selle sisu loomisel kaasa lüüa, jagades oma teadmisi veinidest, kokteilidest, vürtsidest ja sigaritest.
Viki`d on veebilehed, mida iga kasutaja saab muuta otse brauseris, lugude autoriteks on vabatahtlikud, kellele kirjutamise eest ei maksta. Vikis olevaid materjale võib kopeerida, viidates allikale ja autorile. (GNU litsentsi dokumentatsioon). Ootame huviga uusi autoreid!

 
 

"Veinipeedia"

Kõigile veiniekspertidele ja kõigest, mis puudutab veinimaailma, koos peatselt lisanduva võimalusega veini oksjonil osaleda. Foorumis saad vahetada mõtteid teiste sarnaste huvidega inimestega. Kui soovid, lepi kokku kasvõi kohtumine uute tuttavatega vinoteegis! Veinipeedia

 
 

"Vürtsipeedia"

Aita kujundada ülemaailmset vürtside entsüklopeediat internetis! Vürtsipeedia

 
 

" Kokteilipeedia"

Kas tuleb tuttav ette? Olid kuskil baaris Hong Kongis ja jõid fantastilist kokteili aga enam ei mäleta, kuidas seda tehti, s.t. Sa ei oska seda kodus järele teha?
Küsi baarmenilt retsepti ja lisa see Kokteilpeediasse, ka baarmenid on õnnelikud kui leiavad uusi, huvitavaid retsepte! Kokteilipeedia

 
 

"Sigaripeedia"

Kuigi suitsetamine on keelatud enamikes restoranides, on mitmeid sigari armastajaid, kes peale head õhtusööki meeleldi sigarit naudivad.
Siin saad jagada kõike, mida tead sigarite maailmast. Sigaripeedia

 

Gurmee kommuuni kasutajanimi