Table-Booking.com

Table-Booking.com LLC
16192 Coastal Highway
Lewes
Delaware, DE 19958, USA

email: info@table-booking.com

Copyright © by Table-Booking.com LLC

Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesi için tüm telif hakkı Table-Booking.com’ a aittir.

Görüntüler sadece başyazı amaçlı kullanılabilir. Kullanımı için herhangi bir ücret yoktur, kaynak referans verilir.
Ana motifler hariç, fotoğraf üzerinde grafiksel değişikliklere izin verilmez. Bu vesile ile aşağıdaki kısıtlamalara uygun olarak – kopyalama damga ve bu Web sayfalarının yanı sıra ekli belgeleri dağıtıma açıkça izin verilir.

* Burada sağlanan Web sayfaları ve belgeler sadece bilgilendirme amaçlı kullanılabilir.

* Bu Web sayfaları ve belgeler ticari amaçla kullanılamaz.

* Her kopya (bu alıntılar için de geçerlidir) yukarıda belirtilen telif hakkının ispatını içermelidir.

Feragat

Biz dış sayfaların içeriği için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Sadece bu bağlantılı sayfaların operatörleri içerikten sorumludur.

Table-Booking.com bu Web sitesinin içeriğinin güncel tutulmasını sağlamak için, doğru ve eksiksiz olması için her türlü makul çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, hata olasılığı tamamen göz ardı edilemez. Table-Booking.com güncelliği, doğruluğu veya bu web sitesinde yayınlanan malzemenin bütünlüğü ile ilgili herhangi bir garanti vermez ve Web sitesinden elde edilen içeriğin kullanımından kaynaklanan üçüncü kişilere karşı kesinlikle (maddi veya maddi olmayan) zarar ve hasarla ilgili sorumluluk kabul etmez.
Tescilli ticari markalar, isimler, metin ve resim telifleri genel olarak web sayfalarında gösterildiği gibi değildir. Ama hiçbir şekilde bu tür göstergelerin olmaması isimler, resim veya ticari marka metin içeriklerini veya telif hakkı yasası bağlamında kamu malı olduğunu ifade etmez.

Gurme Topluluğuna Giriş