Sunumu Göster!
kapatX
   
 

Mevcut web sitesi için:

 
   
   
 

BASICS | Standart Versiyon:

Logo'nuzu,restoran fotoğraflarınızı,kendi E-Card'larınızı yükleyin ve menünüzü,etkinliklerinizi,restoran bilgilerinizi istediğiniz sayıda dilde sadece birkaç mouse tıklamasıyla kolayca düzenleyin.

Tüm müşteri bilgilerinizi ve rezervasyonlarınızı kendi hesabınızla MYS'de(Müşteri Yönetim Sistemi) kontrol edebilirsiniz.

 
 

MY.DESIGN | Premium Versiyon:

Burada Premium hesap kullanıcıları için Restoran web sayfası için kullanabileceğiniz tasarım örnekleri bulabilirsiniz. Bir tasarım örneği seçiniz, örnek ismini bize yollayınız ve biz sitenize ayarlayalım!

Yada siz kendi tasarımınızı istediğiniz renklerle çok kolay bir şekilde table-booking.com sitenizden seçiniz. CMS (Content Management System - İçerik Yönetim Sistemi). 

 
   
   
 

Table-Booking Kullanım Kılavuzu

 
 
   

Restoranlar için Table-Booking.com

Table-booking.com herkesin garantili ve onaylanmış bir rezervasyonu 2 klikle yaptırabileceği uluslararası,çok dilli,etkileşimli ve gerçek zamanlı bir rezervasyon sistemidir.

Özel - Restoran sahipleri için farklı ücretler yok!
Kayıt olduktan sonra kişisel hesabınızla sisteminizi direkt olarak çevrimiçi kullanabilirsiniz.Table-booking.com hem restoran sahipleri hem de müşteriler için çok kullanışlıdır. İçerik Yönetim Sistemi(İYS)'ni kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görmek için, aşağıdaki linke tıklayarak kısa bir klip izleyin, İYS'yi kullanmanın ve restoranınızın web sitesini kullanışlı hale getirmenin ne kadar kolay olduğunu sadece 5 dakikada açıklar! Lütfen linke tıklayın ve bilgisayarınızın sesini açmayı unutmayın!

>> Standart versiyon açıklama videosunu bedava izleyin!

En önemli avantajlar

Restoranım için Table-Booking.com'u kullanmak istiyorum!

Restoranınız gerçek zamanlı rezervasyon özelliği olan ve çok dilli bir web sitesine sahip olur.
Gerçek-zamanlı özelliğiyle, restoran sahibinin rezervasyonu onaylamasına gerek kalmaz ancak rezervasyon direkt olarak "rezervasyon görme" sayfasına düşer.Müşteri, rezervasyondan sonra istediği masayı alıp alamadığını ya da restoranın tamamen dolu veya kapalı olup olmadığını görebilir.

Ek olarak, iki taraf da rezervasyonla ve onaylanıp onaylanmadığıyla ilgili bir mail alır.

Eğer müşteri zaten gurme topluluğuna üyeyse; gastronom, veritabanında müşteri ile ilgili bütün özellikleri görebilir. Örneğin müşteri vejateryen ise ya da herhangi bir ürüne alerjisi varsa bunu görüp,müşteri ile daha iyi ilgilenebilir. Bu nedenle part-time çalışan bir garson bile VIP bir müşteriyi tanıyıp onun tercihleri hakkında bilgi sahibi olabilir.

Bütün rezervasyonlar masa numaraları,müşteri sayıları,rezervasyon raporlarıyla beraber net bir şekilde kayıtta tutulur ve aylık veya günlük olarak görüntülenip yazdırılabilir, ayrıca düzenlenebilir.

Var olan web sayfanız direkt olarak Table-Booking.com'a link olarak eklenebilir ya da kendiniz kolayca rezervasyon takvim uygulamasını sitenize kopyala-yapıştır ile ekleyebilirsiniz.

Premium versiyon kendi kurumsal düzenlerine önem veren bütün restoranlar için oluşturulmuştur. Tasarımı kolayca kendiniz düzenleyebilir ya da sizin için önceden oluşturulmuş bir tasarım taslağını kullanabilirsiniz(Eğer sizin için bireysel tasarım yapmamızı isterseniz,lütfen bizimle ayrıca bağlantıya geçin.Tasarım ajansımız uygun bir ücret karşılığında size özel tasarım önerileri oluşturur.)

Henüz kendi web sayfası olmayan restoranlara uygun bir URL bulmaları için destek olabilmekteyiz.

Restoranınızdan, evinizden, ya da tatil yaptığınız yerden %100 erişim imkanı. Birden fazla restoran yönetseniz bile her zaman restoranınızın kullanımıyla ilgili kesin bilginiz olur. Her içeriği,her zaman,her yerden ve kolayca güncelleyebilirsiniz. Bütün etkinliklerinizi kendi etkinlik takviminize ekleyerek müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Premium versiyonla etkinliklerinizi veya spesiyallerinizi sayfanın sağ tarafında göstererek pazarlama fırsatı bulursunuz. Sadece bir resim yükleyerek, çocuk oyuncağı!

Internet veya yazılım deneyimi gerektirmez, her şey sistem üzerinde anlaşılması kolay bir şekilde açıklanmaktadır.Kolay kullanım sağlama üzerine odaklanılmıştır.Sadece 10, maksimum 30 dakikada bütün içeriği ve güncellemeleriyle kendi sayfanızı oluşturmuş olursunuz.

Aşağıdaki linke tıklayarak standart ücretsiz versiyonun bütün fonksiyonlarını anlatan kısa klibi ücretsiz izleyebilirsiniz. Herkes bütün sistemi 10 dakikadan kısa bir sürede anlayabilir, hiç bir yazılım bilgisine gerek yoktur. http://www.table-booking.com/en

Restoran sahibi bir çok avantajdan yararlanır : Otomatik oluşturulan müşteri veritabanı etkili zaman yönetimi ve pazarlama fırsatları sağlar. Restoran sahipleri yalnız değildir, Table-Booking.com her restoranın reklamını yapar, dünya çapında ve ayrıca ücretsiz olarak,büyüyen bir topluluk olan uluslararası Web 2.0 Portal üzerinde.

Table-booking.com'un bütün önemli özelliklerinin kullanımı hem müşteriler hem de restoran sahipleri için ücretsizdir.

Sadece online rezervasyon TBS 0.50 EUR gibi bir ücret ister, her rezervasyonda,her müşteri için,4 kişi ile sınırlandırır. Aynı rezervasyon için daha fazla müşteri ücrete tabi tutulmaz. Bu nedenle hiç bir zaman kaç kişilik yer ayırtırsanız ayırtın rezervasyon için 2,00 EUR'dan fazla para ödemezsiniz.

Restoranım için Table-Booking.com'u kullanmak istiyorum!

Gurme Topluluğuna Giriş