Pokaż Prezentację!
ZamknijX
   
 

Do Twojej aktualnej strony internetowej:

 
   
   
 

BASICS | Standard Version:

Prześlij Twoje Logo, zdjęcia Twojej Restauracji i Twoje karty E-Cards oraz edytuj menu, imprezy i informację o Restauracji we wszystkich dostępnych wersjach językowych za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Możesz zarządzać danymi wszystkich swoich gości oraz rezerwacjami w GMS (Guest Management System) za pomocą swojego własnego loginu.

 
 

MY.DESIGN | Premium Version:

Zobacz niektóre z naszych nowych szablonów, których możesz użyć do Twojej Premium Version. Daj nam znać, który z szablonów podoba Ci sie najbardziej i zastosujemy go do Twojej strony internetowej!

Lub prześlij swój własny projekt wraz z kolorystyką w table-booking.com CMS (Content Management System).

 
   
   
 

Podręcznik użytkownika Table-Booking

 
 
   

Table-Booking.com dla Restauracji

Table-booking.com jest międzynarodowym, interaktywnym systemem rezerwacji stolików restauracyjnych w czasie rzeczywistym, który pozwala każdemu na dokonanie gwarantowanej i potwierdzonej rezerwacji za pomocą dwóch kliknięć. System Table-booking.com dostępny jest w wielu wersjach językowych.

Super: żadnych stałych kosztów ani opłat rejestracyjnych dla Restauratorów! Po zarejestrowaniu się natychmiast zyskujesz dostęp do systemu zarządzania (CMS) za pomocą indywidualnego loginu. Table-booking.com jest bardzo prosty w użyciu zarówno dla Restauracji jak i dla Gości.

Kliknij na link poniżej, żeby zobaczyć krótkie video instruktażowe i przekonaj się jak łatwo posługiwać się systemem na stronie internetowej Twojej Restauracji.

>> Zobacz video instruktażowe za darmo w wersji Standard już teraz!

Korzyści z użytkowania TB

Chcę korzystać z Table-Booking w Mojej Restauracji

Restauracja otrzymuje bezpłatny dostęp do międzynarodowego portalu rezerwacyjnego z narzędziami funkcjonującymi w czasie rzeczywistym dla swoich Gości.
Formuła rezerwacji w czasie rzeczywistym oznacza, że Restaurator nie musi potwierdzać każdej rezerwacji z osobna za pomocą poczty e-mail, ponieważ każda dokonana rezerwacja jest widoczna bezpośrednio w podsumowaniu rezerwacji. Natomiast Gość widzi natychmiast komunikat dotyczący statusu rezerwacji.

Dodatkowo obydwie strony (Gość i Restaurator) otrzymują za pomocą poczty e-mail potwierdzenie rezerwacji wraz ze szczegółami.

Jeśli Gość jest już członkiem społeczności Gourmet, Restaurator widzi informacje o Gościu w bazie danych zintegrowanej z systemem. Informacje te mogą dotyczyć tego, że np. Gość jest wegetarianinem albo cierpi na alergię pokarmową. Narzędzie to pomaga Restauracji oferować lepszy serwis dla Gości. Nawet pracownicy, pracujący na zlecenie są w stanie szybko rozpoznać Gościa i zapoznać się z jego/jej preferencjami.

Wszystkie rezerwacje są w przejrzysty sposób przyporządkowane do numerów stolików z uwzględnieniem liczby Gości, natomiast raporty rezerwacyjne można generować i edytować każdego dnia.

Twoja dotychczasowa strona internetowa może zostać połączona bezpośrednio z table-booking.com lub można podłączyć do niej aplikację kalendarza rezerwacji (widget - moduł).

Wersja Premium została stworzona dla wszystkich Restauracji, które przywiązują dużą wagę do firmowego i spersonalizowanego wyglądu swojej strony internetowej. Można zaprojektować swoją stronę internetową samodzielnie lub można skorzystać z jednego z naszych specjalnie stworzonych z myślą o Tobie szablonów. (Jeśli masz życzenie zaprojektować spersonalizowany wzór firmowy, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasze biuro projektowe stworzy wyróżniający się zestaw wzorów firmowych w korzystnej cenie. )

Restauracjom, które jeszcze nie posiadają swojej własnej strony internetowej mamy do zaoferowania wyjątkową stronę internetową ze spersonalizowanym adresem URL.

Z nami masz zawsze pełen dostęp do systemu, niezależnie od tego czy jesteś w domu, na wakacjach czy w Twojej Restauracji. Zawsze masz dokładny podgląd profilu Twojej Restauracji, nawet jeśli zarządzasz siecią Restauracji. Możesz bez problemu aktualizować wszystkie dane o każdej porze z jakiegkolwiek miejsca na ziemi oraz promować nowe specjalności i wydarzenia wysyłając z systemu zaproszenia swoim Gościom! Wersja Premium pozwala Ci już od teraz promować wydarzenia i specjalności w najlepszym miejscu Twojej strony internetowej (zwykle po prawej stronie.)

Nie potrzebujesz doświadczenia z softwarem, wszystkie informacje zawarte w systemie są opisane w zrozumiały sposób.

Table-Booking.com jest przeznaczony dla każdej Restauracji na świecie oferując bezpłatnie międzynarodowy serwis Web 2.0 wraz ze stale rosnącą społecznością.

Korzystanie ze wszystkich narzędzi systemu table-booking.com zarówno dla Gości jak i dla Restauracji jest bezpłatne.

Tylko i wyłącznie w przypadku rezerwacji on-line TBS pobiera opłatę w wysokości 0.50 EUR/za jedną osobę z limitem płatności do czterech osób/ za jedną rezerwację. Klienci, którzy przekroczą ten limit w danej rezerwacji nie generują dodatkowej opłaty. Dlatego też nie płacisz nigdy więcej niż 2,00 EUR za rezerwację, niezależnie od liczby Gości.

Chcę korzystać z Table-Booking w Mojej Restauracji

Logowanie do Społeczności Gourmet