Näita presentatsiooni!
sulgeX
   
 

Sinu olemasoleva veebilehe jaoks:

 
   
   
 

BASICS | Standard Versioon:

Lae üles oma logo, restorani pildid ja oma kujundusega e-kaardid, lisa menüüd, üritused ja restorani info nii mitmes keeles kui soovid.

Sa saad monitoorida klientide infot ja reserveeringuid kliendihaldussüsteemis (Guest Management System).

 
 

MY.DESIGN | Premium Versioon:

Siin on mõned disaini näited, mida saaksid Premium versioonis kasutada. Anna meile teada, millist kujundusmalli eelistad ning aktiveerime selle su veebilehe jaoks!

või lae üles oma disain ja värvid table-booking.com haldusliideses (Content Management System).

 
   
   
 

Table-Booking kasutusjuhend

 
 
   

Table-Booking.com restoranidele

Table-booking.com on rahvusvaheline, mitmekeelne, interaktiivne, reaalajas laua reserveerimise süsteem, mis võimaldab kliendil saada garanteeritud ja kinnitatud laua reserveering vaid paari klikiga.

Tähtis: ilma lisakulude ja seadistustasudeta restoranipidajatele! Peale registreerimist saad kasutada sisuhaldussüsteemi (CMS) koheselt. Table-booking.com on väga lihtne kasutada nii restoranide kui klientide jaoks.

Kliki alloleval lingil ja vaata lühikest videoklippi, mis selgitab kui lihtne on kasutada sisuhaldussüsteemi restorani lehel.

>> Vaata videotutvustust tasuta Standard versiooni kohta!

Kõige olulisemad eelised

Soovin kasutada table-booking.com´i minu restorani jaoks

Restoran saab oma tasuta mitmekeelse veebilehe koos reaalajas reserveeringusüsteemiga klientidele.
Reaalajas tähendab, et restoranipidaja ei pea reserveeringuid manuaalselt kinnitama aga saab reserveeringute kohta e-mailid ning ülevaatliku online reserveeringute kalendri. Klient näeb automaatselt, kas reserveering kinnitati või mitte.

Nii klient kui restoran saavad reserveeringu kohta detailse ja kinnitava emaili.

Kui klient on juba Gurmee kommuuni liige, saab restoranipidaja kliendi kohta täiendavat infot, näiteks kas klient on taimetoitlane või kas tal on toiduallergiaid, millised toidud talle ei meeldi või mis on tema lemmikvein. See võimaldab restoranil pakkuda paremat ja personaalsemat teenindust. Isegi esimest päeva tööl olev teenindaja tunneb klienti ja tema eelistusi.

Kõik reserveeringud salvestatakse koos lauanumbrite ja külaliste arvuga, aruanded on restoranile pidevalt kättesaadavad.

Premium versioon on loodud restoranidele, kes soovivad kasutada oma korporatiivseid disainielemente. Premium versiooni puhul võid kujundada oma lehe ise või kasutada meie poolt tehtud spetsiaalseid kujundusmalle. Kui soovid meie abi personaalse kujunduse loomisel, kontakteeru meiega eraldi.

Restoranidel, kel pole veel oma veebilehte, pakume võimalust kujundada oma leht ja oma domeeniaadress.

Sul on alati 100% ligipääs, olenemata sellest, kas oled kodus, puhkusel või oma restoranis. Sul on alati korrektne ülevaade restorani reserveeringutest isegi kui haldad mitut restorani. Saad lihtsalt, igal ajal ja igal pool muuta oma infot, reklaamida tulevaid üritusi ja saata oma klientidele kutseid! Premium versiooniga saad reklaamida oma üritusi ja eripakkumisi ka lehe parempoolsel küljel.

Meie süsteemi kasutamine on väga lihtne, sa ei pea olema arvutiekspert, et seda kasutada.

Restoranipidajad ei jää üksi, Table-Booking.com turundab kõiki restorane oma ülemaailmses tasuta web 2.0 portaalis läbi oma pidevalt kasvava kommuuni.

Kõikide funktsioonide kasutamine table-booking.com`is on tasuta nii külastajatele kui restoranidele.

Online reserveeringute puhul küsib TB restoranidelt tasu 0.50 EUR kliendi kohta aga olenemata klientide arvust mitte kunagi rohkem kui 2,00 EUR´i reserveeringu kohta. Seega kui reserveeritakse laud kuuele inimesele või kümnele, on tasu suurus ikkagi 2 EUR.

I want to use table-booking.com for my restaurant

Gurmee kommuuni kasutajanimi